wcag_skip_links_header

wcag_homepage_h1

wcag_collections_h2

Moja lista

Kup swój karnet (Buy your bundle)

Karnet Pełnowymiarowy (Movie and Theatre Bundle)
54 filmów
Karnet: Wymiar Teatralny (Theatre Bundle)
14 filmów
Karnet: Wymiar Filmowy (Movie Bundle)
40 filmów
Karnet: Retrospektywa Inoue Umetsugu (Inoue Umetsugu Bundle)
6 filmów

Współczesny teatr Hongkongu i Japonii (Contemporary Theatre of Hong Kong and Japan)

Gra snów (A Dream Play) (2021)
Teatr 2godz. 10min.
Igraszki duchów (Spirits Play) (2012)
Teatr 2godz. 39min.
Jej głos (Her Voice) (2013)
Teatr 1godz. 13min.
Król Yebi (King Yebi) (2020)
Teatr 2godz. 0min.
Labirynt traw (Grass Labyrinth) (1996)
Teatr 1godz. 32min.
Notatki tokijskie - wersja międzynarodowa (Tokyo Notes – International Version) (2019)
Teatr 1godz. 53min.
Nowe trzy siostry (New Three Sisters) (2019)
Teatr 60min
Niby-olimpiada (Daydream Olympics) (2019)
Teatr 1godz. 5min.
Pozostając człowiekiem (Still Human) (2015)
Teatr 50min
Romeo i Julia w czasach pandemii (Romeo and Juliett in the time of Corona) (2020)
Teatr 1godz. 12min.
Słów kilka o przerwanym śnie (Two or Three Things About Interrupted Dream) (2021)
Teatr 2godz. 0min.
Siedem skrzyń Franza Kafki (Seven Boxes Possessed of Kafka) (2008)
Teatr 2godz. 26min.
Statek na horyzoncie (Ship in a View) (1997)
Teatr 1godz. 40min.
Tytus Andronikus 2.0 (Titus Andronicus 2.0) (2009)
Teatr 1godz. 53min.

Retrospektywa: Inoue Umetsugu (Retrospective: Inoue Umetsugu)

Człowiek, który wywołał burzę (Man Who Causes a Storm) (1957)
Drama 1godz. 41min.
Czempion (The Winner) (1957)
Drama 1godz. 37min.
Hongkong: Nokturn (Hong Kong Nocturne) (1967)
Musical, Romance 2godz. 9min.
Hongkong: Rapsodia (Hong Kong Rhapsody) (1968)
Musical 2godz. 2min.
Orzeł i sokół (The Eagle and the Falcon) (1957)
Mystery, Musical 1godz. 55min.
Zielona pozytywka (The Green Music Box) (1955)
Drama 1godz. 30min.

Współczesne kino Japonii (Contemporary Japanese Cinema)

Dzień zagłady (The Day of Destruction) (2020)
Mystery, Horror 57min
Ezoteryczny bolszewizm (Occult Bolshevism) (2018)
Horror 1godz. 12min.
Miłość piętnastolatków (Innocent 15) (2016)
Drama 1godz. 28min.
Młode prawi(l)czki (Wild Virgins) (2019)
Comedy 1godz. 44min.
Moja krew i kości w płynącej galaktyce (My Blood & Bones in a Flowing Galaxy) (2020)
Drama 2godz. 7min.
Myśląc o Sasakim (Sasaki in My Mind) (2020)
Drama 2godz. 0min.
Nad pięknym modrym Dunajem (The Blue Danube) (2020)
Comedy, War 1godz. 45min.
Piosenka pana Haruhary (Haruhara-san’s Recorder) (2021)
Drama 2godz. 1min.
Seppuku dla wszystkich (Seppuku Everybody) (2021)
Drama 26min
W pętli ryzyka i fantazji (Wheel of Fortune and Fantasy) (2021)
Drama, Romance 2godz. 1min.
Wrzask (Roar) (2019)
Drama 1godz. 40min.
Zew wilka (Wolf's Calling) (2019)
Drama 17min

Współczesne kino Hongkongu (Contemporary Hong Kong Cinema)

Cztery razy cztery (Four Times Four) (2019)
Short 18min
I'm Livin' It (2019)
Drama 1godz. 54min.
Kino eksperymentalne Danny'ego Yunga (Experimental Cinema of Danny Yung) (2021)
Short 1godz. 29min.
Sekretny dziennik przyszłej mamy (The Secret Diary of a Mom to Be) (2019)
Comedy, Romance 1godz. 34min.

Młode japońskie reżyserki (Young Japanese Female Film Directors)

21st Century Girl (2019)
Drama 1godz. 57min.
Amiko (2018)
Drama 1godz. 6min.
Dziewczęcy świat (Girls’ Encounter) (2017)
Drama 1godz. 42min.
Jak ryby w wodzie (Born Pisces) (2020)
Drama 30min
Nasz dom (Our House) (2017)
Drama, Mystery 1godz. 21min.
Opowieść o tym domu (Domains) (2019)
Drama 2godz. 30min.
Ostatnia gwiazda (She’s Gone) (2018)
Short 27min
Szkarłatna gwiazda (A Crimson Star) (2018)
Drama, Romance 1godz. 41min.
Złota rybka śni o morzu (The Goldfish: Dreaming of the Sea) (2021)
Drama 1godz. 16min.

Kinoteatr (Between Cinema and Theatre)

Konferencja jałtańska online (The Yalta Conference Online) (2020)
Drama 40min
Mój następny krok (My Next Step) (2015)
Documentary 1godz. 10min.
Na krawędzi tchu (On the Edge of Their Seats) (2020)
Drama 1godz. 15min.
Teatr 1 (Theatre 1) (2012)
Kinoteatr 2godz. 53min.
Teatr 2 (Theatre 2) (2012)
Kinoteatr 2godz. 51min.
Utracony czas Bharaty (Bharata of Broken Time) (2021)
Drama 25min

Ero-Nites (Ero-Nites)

Barbara (Tezuka’s Barbara) (2019)
Fantasy, Thriller 1godz. 40min.
Dmuchane lalki z pustkowi (Inflatable Sex Doll of the Wasterlands) (1967)
Drama, Crime 1godz. 25min.
Kobieta z błękitnego filmu (Blue Film Woman) (1969)
Drama 1godz. 17min.
Piekielna pieśń kobiety: Shakuhachi Benten (Woman Hell Song: Shakuhachi Benten) (1970)
Drama, Crime 1godz. 16min.
Podwodna miłość (Underwater Love) (2011)
Comedy, Drama 1godz. 27min.
Tańcząc w snach (Dancing in Her Dreams) (2019)
Drama 1godz. 35min.
Tryskająca modlitwa: Piętnastoletnia prostytutka (Gushing Prayer: A 15-Year-Old Prostitute) (1971)
Drama 1godz. 12min.
Yokohama Mary (2006)
Documentary 1godz. 33min.

Muzyka (Music)

“Nuhikun – Wskazówki dla poddanych” odsłuch (“Nuhikun – Directions to Servants” soundtrack) (2021)
Music, Soundtrack 1godz. 15min.